Author: 8***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 程式運作流暢,很好用喔!
顏色: 橘色
Price: HK$532.97
Original Price: HK$579.00
| Material | Aluminum |
| Model | Qetupa Y40 |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Orange |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 14 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260114102259249117882 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 1930801 people said the quality is very good!
Author: 8***9
Date:
Review: 程式運作流暢,很好用喔!
顏色: 橘色
Author: t***1
Date:
Review: 這個橘色的平板真的很好看也很好用也附送鍵盤跟圖片中的一模一樣真的很棒讚的啦。
顏色: 橘色
Author: q***p
Date:
Review: 👍
顏色: 橘色
Author: 阿***克
Date:
Review: 超快的出貨速度,商品已收到了,和照片上的一樣,謝謝賣家的用心,以最快的速度幫我出貨,商品好、價格便宜,下次有需要會再回購!
顏色: 橘色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.